Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Předávání medailí

SEMILY - V úterý odpoledne od 14:00 hodin proběhlo v zasedací místnosti Územního odboru Policie České republiky v Semilech slavnostní ocenění nejlepších policistů. 

Tato akce se konala u příležitosti Státního svátku - Dne boje za svobodu a demokracii.
Na slavnostní akt přijel poslanec dolní komory Parlamentu České republiky Mgr. Jan Farský. Mezi dalšími vzácnými hosty, které přivítal vedoucí územního odboru Semily a jeho zástupce, byl ředitel Krajského ředitelství policie Libereckého kraje plk. Mgr. Vladislav Husák a jeho náměstek pro vnější službu plk. Ing. Bc. Pavel Langr.
Výše jmenovaní přivítali přítomné policisty, mezi kterými byli i vedoucí oddělení a služeb a vyjádřili jim poděkování za odvedenou práci.
Následovalo slavnostní dekorování policistů vyznamenaných cenami udělenými policejním prezidentem brig. gen. Mgr. Bc.Tomášem Tuhým.
„Čestné medaile“ Policie České republiky za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých služebních výsledků a za prosazování dobrého jména Policie České republiky převzalo pět policistů a jedna policistka.
Medaile „Za věrnost III. Stupně“ za dlouhodobé a iniciativní dosahování velmi dobrých pracovních výsledků a déle jak 10 let trvání služebního poměru převzalo dalších pět policistů a jedna policistka.
Následovala neformální diskuse, v rámci které se mluvilo například o připravovaných změnách u policie. Na závěr popřál pan poslanec i služební funkcionáři přítomným policistům klidný závěr roku a mnoho štěstí a úspěchů v roce 2015.
 

28. 11. 2014
por. Petr Kmínek DiS.
KŘP Libereckého kraje, tiskový mluvčí
 

vytisknout  e-mailem