Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Pátráme po totožnosti mladého muže

LIBEREC – Bezpečnostní kamera zachytila mladíka, který by svou výpovědí mohl policistům výrazným způsobem dopomoci k objasnění případu. 

V prvním listopadovém týdnu vznikl přes noc na fasádě jedné z libereckých firem černý nápis. Po jeho tvůrci nyní pátrají policisté z obvodního oddělení ve Vesci.NP (002).jpg

V neděli 3. listopadu, krátce před třetí hodinou ranní, zaznamenala bezpečnostní kamera firmy sídlící v objektu domu v ulici Česká, mladíka se sprejem v ruce. Zvláštní mladíkovo chování spočívající v zahalení tváře a následné nasazení kapuci pravděpodobně vyvrcholilo již zmíněným ranním nálezem posprejované části budovy. Bezmála čtyři metry dlouhý emotivní výlev na stěně domu zanechal dosud neznámý pisatel, po němž nyní policisté pátrají.
Mladíka na fotografii a videu policisté žádají, aby se přihlásil na služebně obvodního oddělení nebo na kterékoli součásti Policie České republiky, případně aby se policistům ozval prostřednictvím bezplatné linky 158. Zároveň policisté žádají o informace také možné svědky. Veškeré takto získané informace mohou mužům zákona výrazným způsobem dopomoci k objasnění případu.

Výše škody na posprejované fasádě domu byla předběžně odhadnuta na částku 50tisíc korun.

Video můžete shlédnout zde.

 

13. listopadu 2019
por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence
Liberec

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem