Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Hledáme neznámého řidiče a svědky nehody

LIBEREC - Dopravní nehoda se stala 8. října 2018 kolem jedné hodiny odpoledne v ulici Melantrichova. Neznámé vozidlo zde srazilo dítě a po předání rodičům z místa odjelo. 

V pondělí 8. října 2018 v době kolem 13.00 hodin jel neznámý řidič v dosud nezjištěném vozidle po ulici Melantrichova v Liberci ve směru k ulici Dr. M. Horákové. Poblíž hostince "U Vávrů" mělo dojít z dosud nezjištěných příčin ke střetu s nezletilým chlapcem, který zde přecházel silnici po vyznačeném přechodu pro chodce ve směru od Broumovské ulice do Rochlic. Chlapec při nehodě utrpěl lehké zranění. Neznámý řidič odvezl chlapce jeho matce a následně, aniž by vyčkal příjezdu policistů, odjel. Chlapce převezli rodiče na ošetření do Krajské nemocnice Liberec, odkud byl poté propuštěn do domácího léčení. 

Dopravní policisté nyní pátrají po neznámém řidiči - druhém účastníkovi dopravní nehody, aby se jim přihlásil. Podle prvotních šetření by se mělo jednat o menší vozidlo tmavé barvy, které řídil mladý muž s krátkými  blond vlasy.  V souvislosti s tím se zároveň obracíme na případné svědky události, kteří si něčeho všimli a mohli by tak  přispět k objektivnímu posouzení nehodového děje, aby informace sdělili policistům prostřednictvím  bezplatné tísňové linky 158 nebo přímo na  Dopravní inspektorát policie Liberec  tel. čísla: 974 466 251.
 

9. 10. 2018
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
KŘP Libereckého kraje, tisková mluvčí 

vytisknout  e-mailem