Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Staň se jedním z nás!

Kontakty, podmínky přijetí, možnost uplatnění atd. 

fotoPolicie České republiky nabízí uplatnění pro zájemce o služební poměr. 

Policejní práci je vhodné chápat jako celoživotní povolání se všemi zákonnými a morálními pravidly. Úkolem příslušníka Policie ČR je především chránit bezpečnost a pořádek ve společnosti, prosazovat zákonnost, chránit práva a svobody osob, preventivně působit proti trestné a jiné protiprávní činnosti a potírat ji.

Policistou by se měl stát takový občan, který chce ve svém životě zastávat a prosazovat zákon, přistupovat individuálně a spravedlivě ke každému občanovi a prohlubovat svoje znalosti a odbornou kvalifikaci.

V Královéhradeckém kraji slouží zhruba 1800 policistů v různých pracovních pozicích. Jde o muže i ženy rozdílných věkových kategorií, mezi nimiž jsou i ti, kteří této práci věnovali celý svůj produktivní život a svého rozhodnutí dodnes nelitují. Přijímáme nové posily, jež se stanou nedílnou součástí fungujícího týmu, kterému není bezpečnost osob, jejich majetku, ochrana veřejného pořádku a předcházení trestné činnosti lhostejné. 

V současné době přijímáme nové uchazeče do všech svých okresů (Hradec Králové, Trutnov, Jičín, Rychnov nad Kněžnou a Náchod). Zároveň lze začít sloužit u pořádkové, dopravní či cizinecké policie (viz.níže).

Více informací na 602 581 772 nebo hradec.nabor@pcr.cz

Být policistou je výzvou i šancí - Policie České republiky

NápisPodmínky přijetí Policiste zakrok ZJZákladní služby peníze1.jpgPříjem a benefity znak na košiliKontaky

Veškeré podrobné informace: www.policie.cz/nabor

Kontaktní formulář: https://nabor.policie.cz/#kontakt 

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem