Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy, Kancelář ředitele

Žadatel si podal žádost dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve které žádal pro zpracovávání bakalářské práce v rámci studia na Policejní akademii ČR o poskytnutí informace týkající se přístrojů AED v rámci KŘP hl. m. Prahy a počtu sloužících policistů v rámci vnější služby KŘP hl. m. Prahy. 

Policie České republiky, Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy, posoudila tuto žádost o informace dle §§ 13 a 14 zákona o svobodném přístupu k informacím a informaci k níže uvedeným dotazům poskytla.

1) Jaký je počet dostupných přístrojů AED na útvarech vnější služby zařazených v rámci Krajského ředitelství Policie hlavního města Prahy?

2) Jaký je počet zdravotnických batohů na útvarech vnější služby zařazených v rámci Krajského ředitelství Policie hlavního města Prahy?

3) Kolik policistů momentálně slouží v rámci vnější služby Krajského ředitelství Policie hlavního města Prahy?

4) Kolik kusů osobních lékáren je rozděleno mezi policisty vnější služby v rámci Krajského ředitelství Policie hlavního města Prahy?

5) Kolikrát byl přístroj AED v roce 2023 využit ze strany policistů v rámci Krajského ředitelství Policie hlavního města Prahy?  

ad 1) 71 ks.

ad 2) 76 ks.

ad 3) K 01. 01. 2024 celkem 3.522 policistů.

ad 4) 370 ks.

ad 5) Neeviduje se.

vytisknout  e-mailem