Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Hravě přes překážku

Strakonice - Děti se mohou těšit na soutěže a ceny. 

V pátek 29.5.2009 v dopoledních hodinách proběhne na hřišti u ZŠ Dukelská ve Strakonicích ukončení  protidrogového projektu Hravě přes překážku, který od září 2008 probíhá na ZŠ Dukelská ve Strakonicích. Cílem projektu bylo oslovit žáky 5. tříd základní školy a varovat je před “překážkou“ zvanou droga, především před jejími důsledky a nebezpečím.
Projekt připravila Policie ČR a Městská policie Strakonice ve spolupráci se Zdravým městem Strakonice, K- centrem, Sananimem Němčice a Národní protidrogovou centrálou.
Žáky v průběhu školního roku navštívili pracovníci K-centra Strakonice, Sananimu Němčice, policisté z Národní protidrogové centrály Praha, kteří jim předali své zkušenosti a zároveň varovali před nebezpečím drog. Pravidelně žáky navštěvovali i policisté Územního odboru policie vnější služby Strakonice a Městské policie ST. Zároveň pro děti připravovali ve spolupráci s pedagogy výtvarné a literární soutěže.
Žáky čeká poslední závěrečná sportovní soutěž, která proběhne v pátek 29.5.2009. Součástí sportovní soutěže bude doprovodný program včetně soutěží a ukázek Policie ČR, HZS, Městské policie Strakonice. Soutěžící budou za přítomnosti pozvaných hostů oceněni hodnotnými cenami, které do soutěže věnovalo Zdravé město Strakonice.
 

vytisknout  e-mailem