Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Kradl v tábořišti i v obchodě

SOKOLOVSKO – Hrozí mu až tříleté vězení. 

Policisté z obvodního oddělení Kynšperk nad Ohří sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže místnímu šestadvacetiletému muži.

Ten měl nejdříve na konci května letošního roku přijít v pozdních nočních hodinách do jednoho z vodáckých tábořišť na Sokolovsku. Po chvíli měl odcizit vedle stanu volně odložený zavírací nůž, pánské triko, mikinu či bundu a z místa s věcmi okamžitě odejít. Tímto svým jednáním měl majiteli způsobit škodu přibližně 6 tisíc korun.

Zhruba o dva týdny později měl podezřelý navštívit jeden ze supermarketů na Sokolovsku. Několik minut si měl prohlížet zboží v regálech a následně zamířit do sekce s lihovinami. Tam měl vzít jednu lahev alkoholu, ukrýt si jí pod oblečení a poté se pokusil opustit prodejnu bez zaplacení. Jeho počínání si ovšem všiml pracovník bezpečnostní agentury, který ho u dveří z prodejny zastavil a přivolal policejní hlídku.

V případě prokázání viny hrozí muži, který již byl v minulosti za krádeže pravomocně odsouzen, trest odnětí svobody až na tři roky.

nprap. Jakub Kopřiva
28. 7. 2021

vytisknout  e-mailem