Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Kradl v obchodě

DĚČÍNSKO - Ostraha chytila lapku při činu; Z garáže zmizel žebřík... 

Kradl v obchodě

     Až osm let by mohl strávit za mřížemi 28letý recidivista, který v děčínském supermarketu ukradl zboží. Neunikl ale pozornosti pracovníka ostrahy, který přivolal policejní hlídku, přestože hodnota odcizeného zboží nebyla ani tři sta korun, s ohledem na trestní minulost pachatele bylo jeho jednání kvalifikováno jako zločin krádeže.

Z garáže zmizel žebřík

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v obci Horní Podluží vnikl na pozemek u rodinného domu, kde se vloupal do garáže. Odnesl si hliníkový žebřík za bezmála dva tisíce korun, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro zločin krádeže a přečin porušování domovní svobody.

Vloupání do areálu

      Z trestných činů krádeže, krádeže ve stadiu pokusu a poškození cizí věci je podezřelý neznámý pachatel, který se v Děčíně vloupal do oploceného areálu. Tam se nejdříve zřejmě pokusil odcizit zaparkovaný automobil Volkswagen, nakonec u vozidla rozbil okénka a odcizil z něj tři kola z lehkých slitin. Pokud se podaří zjistit pachatelovu totožnost, hrozí mu až osmiletý trest odnětí svobody.

16. března 2021, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pio@pcr.cz

vytisknout  e-mailem