Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krádeže pohonných hmot

TEPLICKO - Z nádrží tří aut zmizel benzín a nafta; Odcizená peněženka; Ukradený traktůrek. 

Krádeže pohonných hmot

     Nemile překvapení byli tři lidé, kteří včera ráno přišli ke svým autům. V průběhu noci neznámý zloděj prorazil nádrže jejich vozidel a odcizil z nich pohonné hmoty. Z auta zaparkovaného na ulici Trnovanská zmizelo 35 litrů benzínu, z nádrže vozidla, které měl majitel v ulici Buzulucká, pachatel odcizil asi pět litrů benzínu. Další auto, jehož majitel měl poškozenou nádrž, stálo v noci v ulici U Nemocnice a zmizelo z něj asi 15 litrů nafty. Celková škoda bude přesahovat částku nejméně tři tisíce korun, ve všech případech policisté zahájili úkony trestního řízení pro přečiny krádeže a budou se zabývat i verzí, že má všechny skutky na svědomí jeden pachatel. Tomu hrozí v případě dopadení trest odnětí svobody až na dva roky.

Odcizená peněženka

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který v katastru obce Modlany vnikl do zaparkovaného traktoru, ze kterého odcizil peněženku s finanční hotovostí a doklady. Poškozený vyčíslil celkovou škodu na více jak sedm tisíc korun, ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže.

Ukradený traktůrek

     Zahradní traktor odcizil zatím neznámý zloděj v Novosedlicích. Po překonání zámků se vloupal do stavební buňky a odcizil z ní stroj v hodnotě 45 tisíc korun. Policisté případ prověřují jako přečin krádeže a po odcizeném traktůrku i pachateli intenzivně pátrají.

6. 12. 2018, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence Teplice

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem