Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Krádeže na Tachovsku

Po pachatelích policisté pátrají 

Tachovští policisté šetří krádež 40 litrů motorové nafty, kterou neznámý pachatel během víkendu odčerpal z palivové nádrže nákladního vozidla zn. Liaz, zaparkovaného na odstavné ploše u kostela v obci Částkov.  Poškozené firmě byla způsobena  škoda 1 160 korun.

Policisté OOP Bor pátrají po neznámém pachateli, který v době od 13. ledna do 5. února letošního roku po vytlačení okna vnikl do haly bývalé firmy na Borsku, kde vyřezal a odcizil dosud nezjištěné množství elektrických kabelů. Poškozená firma způsobenou škodu předběžně vyčíslila na 400 000 korun.

Včera v době od 15:09 do 16:20 hodin za použití násilí vnikl neznámý pachatel do osobního vozidla Peugeot 407,  zaparkovaného ve stříbrské  Plzeňské ulici.  Následně z něj odcizil  kabelku s peněženkou, osobními doklady,  platebními kartami a  finanční hotovostí ve výši 26 000 korun.  Způsobené škody byly vyčísleny téměř na 30 000 korun.  Případem se zabývají a po pachateli intenzivně pátrají policisté OOP Stříbro.

Neznámý pachatel dne 8.2.2010 v době od 09.15 hodin do 09.20 hodin odcizil z neuzamčené kanceláře společnosti v Nádražní ulici v Plané  na stole volně odloženou obálku s finanční hotovostí ve výši 2 000 korun a 360 Euro. Po pachateli krádeže pátrají policisté z místního obvodního oddělení.

nprap. Vladislava Čejková

vytisknout  e-mailem