Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Krádeže

CHEBSKO – Muž a žena kradli v obchodním domě. 

Policisté z Chebu sdělili podezření jednatřicetiletému muži a šestadvacetileté ženě ze spáchání přečinu krádeže. Oběma v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

Krádeže se oba měli dopustit ve stejném obchodním domě, žena zde podle sdělení podezření měla odcizit dámské a pánské oblečení, bižuterii, obuv a proteiny. Toto zboží si postupně vkládala v prostoru převlékací kabinky do odcizené kabelky, pod svlečenou zimní bundu. Takto vybavena bez zaplacení prošla prostorem samoobslužných pokladen, v prostoru hlavního vchodu byla zadržena po spolupráci s ostrahou prodejny hlídkou policie. Hodnota věcí byla vyčíslena na částku přesahující 7 tisíc korun.

Muž se do obchodního domu vydal „nakupovat“ o několik hodin později, v obchodním domě odcizil kosmetiku a stereofonní sluchátka. Toto zboží si vložil do kapsy kalhot a bez zaplacení prošel prostorem pokladny, kde byl zadržen pracovníkem bezpečnostní služby. Hodnota odcizených věcí byla vyčíslena na částku necelého jednoho tisíce korun. Tohoto jednání se muž i žena dopustili i přesto, že byli v posledních třech letech za obdobné jednání odsouzeni Okresním soudem Cheb.

por. Ing. Pavel Valenta
28.12.2015

vytisknout  e-mailem