Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Krádež vozidla

TRUTNOVSKO - Podezřelé osoby po hodině zadrženy. 

Královédvorští policisté ve středu 4. února krátce před devátou hodinou přijali oznámení o odcizení vozidla značky Opel Astra v Rooseveltově ulici ve Dvoře Králové nad Labem. Operační důstojník nezaváhal a neprodleně vyhlásil pátrání. Do akce se zapojily všechny hlídky územního odboru Trutnov.

Krátce po desáté hodině si policisté z obvodního oddělení v Trutnově, kteří stáli na stanovišti ve Vlčicích, všimli podezřelého protijedoucího vozidla. Okamžitě se za ním rozjeli a po pár metrech ho  u železničního přejezdu ve Vlčicích nalezli odstavené, a otevřené. Stopy ve sněhu je zavedly k osobám, které se nacházely nedaleko odstaveného motorového vozidla. Mladá žena s mužem nejprve tvrdili, že jsou na procházce, ale pod tíhou důkazů se k činu nakonec přiznali. Hlídka pár na místě zadržela a eskortovala na obvodní oddělení v Trutnově k provedení dalších úkonů
Muž se ženou jsou důvodně podezřelí ze spáchání přečinu neoprávněné užívání cizí věci ve spolupachatelství, za který jim v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody v trvání dva roky.
pprap. Pižlová Šárka, DiS.
4. února 2015 v 14:35

vytisknout  e-mailem