Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Krádež vloupáním do prodejny

Tábor – Pozor na provozní hotovost. (Hlasová schránka 974 238 116) 

Pátráme po pachateli, který se v nočních hodinách z 11. na 12. února 2020 vloupal do prodejny výtvarných potřeb v Žižkově ulici v Táboře. Po násilném vstupu prodejnu prohledal a odcizil zde zanechaný příruční trezor s finanční provozní hotovostí. Vlastní krádeží a poškozením zařízení prodejny způsobil škodu v celkové výši bezmála 13 000 korun. V případě dopadení mu hrozí trest odnětí svobody na dobu až dvou let.

Nejedná se o ojedinělý případ. Opětovně tímto majitele či provozovatele prodejen na uvedenou trestnou činnost upozorňujeme a nabádáme je k důslednému a bezpečnému nakládání, uložení a zabezpečení těchto finančních prostředků. 

Zároveň tímto žádáme každého, kdo se v prostoru nedaleko spolkového domu „Střelnice“ v Žižkově ulici Táboře dané noci pohyboval a mohl si v souvislosti s krádeží vloupáním v přilehlé prodejně výtvarných potřeb

 všimnout jakéhokoliv podezřelého dění, aby své poznatky předal policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře či telefonní lince 974 238 700. Děkujeme.

por. Mgr. Miroslav Doubek   krpc.pio@pcr.cz

14. února 2020

vytisknout  e-mailem