Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Krádež tří jízdních kol

Tábor – Škoda činí bezmála 35 000 korun. (Hlasová schránka 974 238 116 za pondělním tiskovým servisem) 

Pátráme po zloději či zlodějích, kteří se v době od páté hodiny odpolední neděle dne 11. února do desáté hodiny odpolední včerejšího dne, tedy úterý 13. února 2018, vloupali do sklepních prostor domu číslo 2070 v ulici Dukelských bojovníků v Táboře. Po násilném vstupu zde odcizili tři pánská horská jízdní kola, a to značek Focus Whistler, Crono Plus a Force. Majitelům způsobili souhrnnou hmotnou škodu ve výši bezmála 35 000 korun. Po zloději či zlodějích, stejně jako po odcizených jízdních horských kolech, pátrají policisté táborského obvodního oddělení.

Jakékoli poznatky, které by přispěly k objasnění uvedené krádeže, a to jak z místa činu, tak k podezřelé nabídce prodeje uvedených kol, sdělte prosím policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře či telefonní lince 974 238 700.

Nejedná se o ojedinělý případ. O dalším odcizeném jízdním kole jsme informovali tiskovým servisem ze dne 12. února 2018, kdy zloděj kradl v nedalekém Sezimově Ústí. Viz.:

http://www.policie.cz/clanek/kradez-vloupanim-do-sklepnich-koji-873420.aspx

Přestože je cyklistická sezóna teprve ve svém počátku, je uložení a zajištění jízdních kol nutno věnovat zvýšenou pozornost.

por. Mgr. Miroslav Doubek   ta.pis@pcr.cz , krpc.pio@pcr.cz

14. února 2018

vytisknout  e-mailem