Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Krádež přívěsu a nakladače

HRADECKO – Po obou policie intenzivně pátrá  

Včerejšího dne (15. listopadu 2011) přijali hradečtí policisté oznámení o krádeži dvou dopravních prostředků.

V prvním případě šetří krádež smykem řízeného nakladače zn. Locust 750 oranžové barvy, který zmizel z místa vedle křižovatky silnice 1. třídy č. 33 a odbočky na obec Lochenice. Zloděj nakladač o váze větší nežli 3 tuny odcizil v době od půl páté odpoledne 14. listopadu do ranních hodin 15. listopadu 2011.
Tímto žádáme veřejnost, pokud si v daném místě, kde probíhá oprava povrchu vozovky, všimla něčeho podezřelého, nebo pohybu osob či vozidel, ať tyto informace předá na Policii České republiky.
Po uvedeném vozidle bylo vyhlášeno celostátní pátrání
. Majitel vyčíslil vzniklou škodu na 300 tisíc korun. Policisté věc šetří pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, na který trestní zákoník pamatuje trestem odnětí svobody v délce trvání až na pět let.

Dále policistépátrají po dvouosém přívěsu za osobní vozidlo zn. BORO, šedé barvy v hodnotě 50 tisíc korun. Tento zloděj ukradl z prodejny přívěsů v Urbanicích, potom, co násilně vnikl na oplocený pozemek. K činu došlo v době od půl čtvrté odpoledne 14. listopadu do rána následujícího dne.
I v tomto případě žádáme veřejnost o spolupráci, pokud si v daném místě všimli podezřelých osob, či vozidel, aby nám předali poznatky, které nám pomohou najít zloděje, či odcizené vozidlo.
Zloděj je podezřelý ze spáchání trestného činu krádeže a poškození cizí věci, kdy v případě prokázání viny může strávit až 5 let za mřížemi.

Policisté na obou případech intenzivně pracují, provádí potřebná šetření, výslechy a vyhodnocují zajištěné stopy.

Veřejně přístupná databáze po odcizených vozidlech a registračních značkách zde…

nprap. Jan Čížkovský
14. listopadu 2011 v 13:30
 

vytisknout  e-mailem