Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Krádež mincovníku

NOVOJIČÍNSKO - události 

Policisté z Kopřivnice se zabývají krádeží mincovníku. Dosud neznámý pachatel, měl mincovník odcizit poté, co jej vypáčil z přístroje pro ovládání zámku dveří veřejné toalety, která se nachází u dětského hřiště v blízkosti Základní školy Alšova. K události došlo v době od 14:00 hodin dne 3. ledna do 12:00 hodin 4. ledna. V mincovníku se v době odcizení nacházelo nezjištěné množství mincí. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 10 tisíc korun. Pachateli hrozí v případě dopadení až dva roky za mřížemi.

Policisté v této souvislosti žádají občany, kteří by k dané události mohli poskytnout jakékoliv informace, aby je kontaktovali na telefonním čísle 974 735 731 nebo zavolali na bezplatnou linku 158.

V herně odcizil žetony za 30 tisíc
Tři žetony, každý v hodnotě 10 tisíc korun, měl koncem prosince loňského roku odcizit šestadvacetiletý muž v jedné z heren na Novojičínsku. Žetony muž odcizil ze zajištěné schránky připevněné na hracím stole. Víčko schránky násilně nadzvednul a vzniklou mezerou žetony postupně vysunul. Na krádež přišli pracovníci herny, kteří muže kontaktovali a vyzvali k jejich navrácení. Muž jim však vrátil pouze jeden žeton. Nyní mu za trestný čin krádeže hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.


Nový Jičín 7. ledna 2019

nprap. Mgr. Darina Knižátková
vrchní inspektor oddělení tisku a prevence

 

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem