Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
hl. m. Praha název

Policie České republiky – KŘP hlavního města Prahy

Krádež Vuittonky

Pražští policisté pátrají po totožnosti muže, který si přivlastnil pánskou peněženku jen chvíli poté, co vypadla z kapsy poškozenému. Poznáte nenechavce? 

Od počátku dubna pracují pražští policisté na objasnění případu, který se odehrál v obchodním centru v Mukařovského ulici v Praze 5. Kolem dvacáté hodiny tam kolem eskalátoru procházel muž, kterému z kapsy vypadla pánská peněženka Louis Vuitton, a aniž by si toho všiml, pokračoval v chůzi dál. Opuštěné peněženky si několik vteřin nikdo nevšiml, ač kolem několik lidí prošlo. Bez povšimnutí však dlouho nezůstala. Na kamerových záznamech je vidět podezřelého, který ji zvedl a nechal si ji. V módní portmonce pak našel šest tisíc korun, osobní doklady a platební karty.

Po totožnosti tohoto nenechavce teď pátráme, pokud ho poznáváte nebo víte, kde se nachází, kontaktujte prosím linku 158.

Případ je prověřován pro podezření ze spáchání trestného činu krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což v případě odsouzení hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

por. Mgr. Jan Rybanský – 22. červen 2023

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem