Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Krádež čtyřikrát jinak

DĚČÍN - Byl odhalen; Útok na kabinu fotbalistů; Žádané nářadí; Okradená škodovka  

Byl odhalen
 
RUMBURK - Ve středu odpoledne rumburští policisté nadělovali. Obdarovaným se stal jednadvacetiletý lapka z Rumburku, který si drze přisvojil peněženku s doklady a finanční hotovostí. Svůj poklad nalezl na botníku neuzamčeného domu, do kterého vnikl zahradou. Majitele připravil o bezmála dva a půl tisíce korun. O potrestání za trestný čin krádeže v budoucích dnech rozhodne děčínský soudní dvůr.  
 
Útok na kabinu fotbalistů
 
VELKÝ ŠENOV - Mikulášovický fotbalový areál přivítal z neděle na pondělí nezvaného hosta. Ten se pod rouškou noci vloupal do kabin fotbalového klubu, odkud si bez svolení fotbalistů odnesl nejen   nápoje, ale i odložený  CD přehrávač s dalekohledem.  Pokud se podaří policejním inspektorům nalézt vykutáleného ptáčka i s odcizenými věcmi, vyslechne si pouze sdělení obvinění pro trestný čin krádeže, čímž může získat navíc i vidinu až dvouleté dovolené v chládku.
 
Okradená škodovka
 
DĚČÍN -  Ranní ptáče zabloudilo ve středu brzy ráno na zahradu v Martiněvsi. Přilákala ho kola na zaparkované škodovce. Po jeho návštěvě zůstala bez kol. Zaskočenému majiteli zůstaly jen oči pro pláč a další starost navíc.  Sedmi a půl tisícovou škodu už mu zřejmě nikdo nezaplatí. Děčínští  strážci zákona mají pro padoucha připraveno sdělení obvinění z trestného činu krádeže a v plánu je i návštěva děčínského soudního dvora, kde se rozhodne o druhu a výši trestu pro nezbedu.
 
Žádané nářadí
 
DĚČÍN – V bechlejovické zahrádkářské kolonii řádil zloděj. Z úterý na středu se stala jeho obětí zahradní chatka. Vnikl do ní násilím a po náležité prohlídce její vnitřní části si s sebou odnesl elektrické a zahradnické nářadí. Udivená zahrádkářka si teď musí po vandalovi nejen opravit vstupní dveře, ale pořídit i nové nářadí. Pakliže se mužům zákona podaří na výtečníčka narazit a odhalit jeho identitu, za trestný čin krádeže se může potýkat i s nedobrovolným pobytem za mřížemi v délce několika měsíců až let.
 
21.8.2010
nprap. Petra Trypesová
e-mail : pisdc@mvcr.cz
tel.: 974 432 207, 724 156 293

vytisknout  e-mailem