Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Kontroly na vodě zahájeny

MĚLNICKO – Mělničtí policisté zahájili kontroly na vodních tocích a stojatých vodách v rámci Územního odboru Mělník. 

Během měsíce května roku 2023 se opět na vodním toku Labi, Vltavě či kanálu objevují policisté z Územního odboru Mělník se svou lodí, kdy započali opětovnou kontrolu na vodních tocích, ať na dodržování pravidel v plavebním provozu, tak dodržování rybářského zákona.

Policejní loď budou pravidelně ke kontrolám využívat po celou dobu letní sezóny, až do podzimu, jako tomu bývá každým rokem. Především policisté varují, že budou bedlivě dohlížet i na veřejný pořádek v blízkosti vodních toků.

Již osmým rokem se začátkem letní sezóny přichází i bezpečnostní a preventivní opatření Bezpečně u vody, do kterého se jako každý rok zapojí i mělnické preventistky a policisté. Preventistky budete moci v rámci preventivního projektu potkat nejen na vodních tocích, ale i na koupalištích, v kempech nebo tábořištích, kde pohovoří nejen o pravidlech bezpečného koupání, ale také o zabezpečení majetku a cenností, které s sebou u vody občas máme. Více se o celém bezpečnostním opatření můžete dočíst v tiskové zprávě oddělení prevence Policejního prezidia ČR – Bezpečně u vody již po osmé.

prap. Martina Hamplová
PČR Mělník
6.6.2023

Odkazy do noveho okna

Kontroly na vodě

Kontroly na vodě 

Detailní náhled

Kontroly na vodě

Kontroly na vodě 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem