Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Kolegové z Pelhřimovska pátrání po matce a dítěti

MLADOBOLESLAVSKO - Žena by se s miminkem mohla pohybovat i na Mladoboleslavsku 

PELHŘIMOVSKO: Kriminalisté žádají veřejnost o spolupráci 

Sedmnáctiletá dívka se nevrátila se svojí dcerou z povolené vycházky v neděli 1. srpna v odpoledních hodinách do střediska výchovné péče v Černovicích, kde má být s dcerou umístěna. Do současné doby se do zařízení pro mládež nevrátila a je nekontaktní. Sedmnáctiletá dívka je vysoká přibližně 170 centimetrů, je štíhlé postavy, má středně dlouhé černé vlasy a hnědé oči. Dle zjištěných informací by mohla používat dětský kočárek s bílou korbou a červenou stříškou.

Policisté po dívce a její dceři vyhlásili celostátní pátrání. Veškerými dostupnými informacemi, včetně popisu pohřešovaných, disponují policejní hlídky. Dívku společně s dcerou se však do současné doby vypátrat nepodařilo. Policisté po nich i nadále pátrají. Na základě zjištěných poznatků a provedených šetření policisté zjistili, že by se dívka s téměř tříměsíční dcerou mohla v současné době pohybovat na Ústecku, Děčínsku, zejména pak v lokalitě Rumburku a Krásné Lípy. Nelze ale její pohyb vyloučit na území jiného kraje.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se dívka s dítětem v současné době mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158.

Níže nalezneta odkazy s podrobnějšími informacemi o pohřešovaných. V případě, že jsou odkazy neaktivní, byly již osoby vypátrány.

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=16020801211617

https://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=10401005210107

por. Mgr. Stanislava Rázlová, komisař

12. října 2021

vytisknout  e-mailem