Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Kdo to zavinil?

VSETÍNSKO: Dopravní policisté vyšetřují srážku osobního auta a chodce. 

Dopravní policisté nadále zjišťují okolnosti střetu osobního vozidla a chodce ve Vsetíně. Chodec silně ovlivněný alkoholem utrpěl při střetu zranění, které si vyžádalo jeho převoz do nemocnice.

V sobotní brzké ráno vyjížděli dopravní policisté k dopravní nehodě, kdy došlo ke střetu osobního vozidla Škoda Octavia a chodce. Ke srážce došlo před první hodinou ranní na ulici Jasenická ve Vsetíně na úrovni domu s číslem popisným 1784. Devětatřicetiletý řidič ze Vsetína jel směrem k centru a pozdě si všiml černě oblečeného pětadvacetiletého chodce, který se pohyboval na vozovce mimo přechod a to ve směru jízdy vozidla zleva doprava. Došlo ke kontaktu s chodcem levou přední částí vozidla. Chodec utrpěl lehké zranění, se kterým byl převezen do nemocnice.

Policisté provedli u obou účastníků dechové zkoušky ke zjištění ovlivnění alkoholem, kdy u řidiče byla hodnota nulová a u chodce 2,93 promile. Škoda na vozidle činí deset tisíc korun.

Policisté nadále zjišťují okolnosti této dopravní nehody. Tyto by jim měly napomoci určit míru zavinění účastníků. Žádají i případné svědky události nebo občany, kteří mají informace o pohybu zmíněného chodce, aby tyto sdělili na linku 158 nebo na kterékoli policejní služebně.

 

14. listopadu 2016, por. Bc. Vladislav Malcharczik

vytisknout  e-mailem