Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Kaluže nafty

VSETÍNSKO: Ve Velkých Karlovicích zloději kradli naftu. 

Pod dvěma vedle sebe zaparkovanými vozy ve Velkých Karlovicích našli dnes brzy ráno majitelé kaluže nafty a smaltovaný lavor.

Včera o půl deváté večer zaparkoval své auto Škoda Octavia třiadvacetiletý muž ze Vsetínska na parkovišti ve Velkých Karlovicích místní části Podťaté. Vedle něj ve stejnou dobu zaparkoval i devětadvacetiletý muž z Karlovicka své auto Volkswagen Touran. Rozešli se, aby se za několik hodin u svých vozidel zase potkali. Chvíli po druhé hodině dnes ráno byl devětadvacetiletý muž upozorněn, že se kolem jeho auta pohybují osoby. Když se k autu dostavil, již na místě nikdo nebyl a pod oběma auty uviděl kaluže nafty a pod oktávkou i bílý smaltovaný lavor.

Oba majitelé vozidel potom zjistili, že jsou v nádržích jejich vozů udělány díry a z nádrží zmizela nafta. Z oktávky to bylo padesát pět litrů, z touranu dvacet. Odhadovaná škoda v těchto případech činí deset tisíc za poškození nádrže na každém vozidle a něco málo přes dva tisíce za odcizenou naftu.

Policisté provedli ihned pátrání po možném pachateli tohoto skutku. Zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin krádež a poškození cizí věci. Nadále zjišťují informace, které by je dovedly k pachateli.

 

13. prosince 2016, por. Bc. Vladislav Malcharczik

vytisknout  e-mailem