Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Jedno auto skončilo na kapotě druhého

VSETÍNSKO: Nehoda se obešla bez zranění.  

K nehodě čtyř osobních vozidel vyjížděli dnes ráno policisté ze skupiny dopravních nehod. Tak trochu kuriózní bylo postavení vozidel po nehodě, kdy jedno auto skončilo na kapotě druhého. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.
 
Dopravní nehoda se stala dnes v osm hodin ráno na silnici I/57 mezi obcemi Ústí a Vsetín. V tu dobu byla velmi hustá mlha a tím byla snížená viditelnost. Dopravní policisté zjistili, že k nehodě došlo následovně: dvaapadesátiletá řidička ve vozidle zn. Peugeot chtěla odbočit vlevo do areálu firmy, přičemž zastavila z důvodu dávání přednosti protijedoucích vozidel. Za touto řidičkou zastavil osmačtyřicetiletý řidič z Huslenek ve vozidle Ford Focus a za ním sedmdesátiletý řidič z obce Újezd ve vozidle zn. Kia, do kterého zezadu narazila třiačtyřicetiletá řidička z Valašských Příkaz s vozidlem Ford Focus, jež nedodržela bezpečnou vzdálenost na vozidlem Kia. Po nárazu byla Kia odhozena na stojící Ford Focus řidiče z Huslenek a ten byl dále odhozen na vozidlo zn. Peugeot.

 
Nehoda se obešla bez zranění. Nehodu zavinila řidička ve Fordu Focus z Valašských Příkaz, které policisté na místě uložili blokovou pokutu. 
 
 
 

21. října 2014, por. Mgr. Lenka Javorková

Odkazy do noveho okna

Nehoda 4 vozidel

Nehoda 4 vozidel 

Detailní náhled

Nehoda 4vozidel

Nehoda 4vozidel 

Detailní náhled

Nehoda 4vozidel

Nehoda 4vozidel 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem