Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Jak se má chovat k ženám ho asi nenaučili

NÁCHODSKO – Na nádraží přede všemi napadal svoji družku s kočárkem 

zloděj - pouta.jpgIlustrační foto/Policie ČRZ přečinu výtržnictví se bude muset zodpovídat 19letý mladík, který ve středu 13. 6. 2018 po 19.00 hodině večer neuměl udržet své nervy na uzdě na místech veřejnosti přístupných a vztáhl ruku na svoji o rok starší družku a její příbuzné. Agresivní výpad, při kterém nejdřív družce z ruky sebral dětský kočárek se dvěma malými dětmi a narazil jí s ním do nohy, zakončil ranou do jejího nosu, až se jí spustila krev.

Následně se pustil i do dalších přítomných z okruhu příbuzenstva družky, kteří přispěchali zklidnit vyhrocenou situaci. A jeho výhrůžky, nadávky a výpady byly opět za hranou dobrého vychování i zákona. Přivolaná policejní hlídka z obvodního oddělení Broumov mladého agresora odvezla na oddělení, kde s ním zahájila trestní řízení pro přečin výtržnictví.

Zda na konto mladíka, který evidentně neví, jak se chovat k ostatním lidem a zvlášť ženám, nepřibude ještě další skutek, a to přečin nebezpečného vyhrožování, ukáže další šetření. Mladíkovi dosud hrozí až dva roky ve vězení.

por. Mgr. Eva Prachařová
14.6.2018 v 14:35

vytisknout  e-mailem