Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Informace z okresu

Bruntál - nález munice a jiné událostií 

Nález munice

Ve čtvrtek 4. 4. 2019 na linku 158 oznámila 69letá žena, že při procházce se psem nalezla na poli v obci Slezské Rudoltice munici. Policisté místo nálezu zajistili a přivolaný pyrotechnik z expozitury Frýdek Místek zjistil, že se jedná o dělostřeleckou minu ráže 82, kterou si převzal k bezpečné likvidaci.

Nehody se zvěří

Včera v ranních hodinách mezi obcemi Široká Niva a Karlovice došlo ke dvěma nehodám se zvěří.

Z pravého silničního příkopu vyběhla srna bezprostředně před jedoucí vozidlo Citroen. Řidička se pokusila zvěři vyhnout, ale i přesto došlo ke střetu, při kterém se auto dostalo do smyku. Vyjelo za pravý okraj komunikace, kde narazilo do stromu. Při nehodě utrpěla řidička lehké zranění. Zvíře na místě uhynulo. Způsobená škoda na vozidle činí 20 tisíc korun.

O hodinu později vběhla z levého silničního příkopu před vozidlo srna. Řidič sice začal prudce brzdit, ale i přesto došlo ke střetu. Ke zranění osob naštěstí nedošlo. Zvíře na místě uhynulo a bylo předáno mysliveckému sdružení. Způsobená škoda činí 50 tisíc korun.

Napadení v obci Dvorce

Policisté prověřují násilné jednání ze dne 4. 4. 2019 v obci Dvorce, při kterém došlo k jednomu zranění osoby. Policisté zadrželi prozatím tři podezřelé osoby a provádí výslechy zúčastněných osob a další procesní úkony. V obci dělají policisté maximum pro uklidnění situace a zjišťují veškeré okolnosti a skutečnosti celé události.

por. Bc. Pavla Jiroušková

5. 4. 2019

vytisknout  e-mailem