Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Moravskoslezský kraj název

Policie České republiky – KŘP Moravskoslezského kraje

Informace z Frýdku-Místku

Frýdek-Místek - Poškodil několik vozidel, Pokácel a odcizil několik desítek stromů...  

Poškodil několik vozidel

Třinečtí policisté sdělili podezření dvacetiletému mladíkovi, který v Třinci na ulici Lidické, v podnapilosti pobíhal po zaparkovaných vozidlech. Poškozením vozidel způsobil celkovou škodu přesahující třicet tisíc korun. Nyní mu za přečin poškození cizí věci a přečin výtržnictví hrozí trest odnětí svobody v délce trvání až dva roky.

 

Pohřešovaná devítiletá dívka byla vypátrána

Pohřešovaná devítiletá dívka, po které pátrali v uplynulých hodinách policisté i široká veřejnost byla vypátrána v Praze, místní části Zbraslav. Policisté hlavního města Prahy zadrželi v úterý 27. července 2016 krátce před půlnocí hledanou osmačtyřicetiletou ženu, která se pohybovala osobním motorovým vozidlem Škoda Felicia spolu s pohřešovanou dívkou po území hlavního města. Dívka byla v pořádku, bez zjevného zranění, předána pracovníkům Orgánu sociálně-právní ochrany dětí.

Hledanou ženu se podařilo vypátrat díky precizní operativní práci našich kriminalistů, velké poděkování však patří i celoplošným a regionálním médiím, díky kterým přispěla svými poznatky velkým dílem i široká veřejnost.

 

Dosud neznámý pachatel poškodil autobus

V částečně oploceném areálu skládky dřevní hmoty v obci Dobrá poškodil v době od 25. července do 26. července dosud neznámý pachatel autobus značky Karosa. Na tomto rozbil dvanáct kusů skleněných výplní, světlomety a také zrcátko. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslená na částku padesát tisíc korun.

 

Vypátrání odcizeného vozidla

Policisté z obvodního oddělení Frýdlant nad Ostravicí odhalili v rámci dohledu nad bezpečností a plynulostí silničního provozu vozidlo, po kterém bylo koncem března vyhlášeno pátrání. Vozidlo Peugeot Boxer bylo odcizeno na území hlavního města Prahy.

 

Pokácel a odcizil několik desítek stromů

Jablunkovští policisté se zabývají případem krádeže dřevní hmoty, ke které došlo v průběhu měsíce července v obci Mosty u Jablunkova. Neznámý pachatel zde podél lesní cesty v délce přibližně pěti set metrů pokácel a odcizil několik desítek kusů smrku o průměrech od 13 cm do 37 cm, dále několik buků a břízu.

por. Mgr. Lenka Sikorová
tisková mluvčí PČR
Krajské ředitelství Moravskoslezského kraje
27. července 2016

vytisknout  e-mailem