Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Informace pro uchazeče

Ukázky z fyzických testů. 

Karlovarská policie přijímá nové policisty a policistky na základní útvary (pořádková, dopravní a cizinecká policie) v rámci celého Karlovarského kraje. Hledáme ty, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě.

Služební příjem při nástupu a během studia na policejní škole (Základní odborná příprava) dosahuje ke 26 420 Kč hrubého. K tomu po dobu studia hradíme celkové náklady spojené s ubytováním, stravováním i cestovným. Po ukončení Základní odborné přípravy (po 1 roce) služební příjem dosahuje částky přes 31 000 Kč hrubého a dle zařazení jsou přiznány další příplatky, služební příjem dosahuje částky přes 33 000 Kč.

Mezi benefity, které nabízíme, patří náborový příspěvek ve výši 110 000 Kč, 6 týdnů dovolené, kratší délka základní doby služby (37,5 hod/týden), široké možnosti kariérního růstu a jistotu zvyšování služebního příjmu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na dovolenou ve výši 13 000 Kč, po patnácti letech služby má policista nárok na dvoutýdenní ozdravný pobyt a doživotní výsluhový příspěvek.

Hlavní podmínkou pro přijetí je úspěšné absolvování přijímacího řízení, které se skládá z osobnostní, fyzické a zdravotní způsobilosti. Dalšími podmínkami přijetí jsou:

  • věk min. 18 let,
  • trestní bezúhonnost,
  • české občanství,
  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
  • nebýt členem politických stran nebo hnutí,
  • nevykonávat živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost a nebýt členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob, které vykonávají podnikatelskou činnost,
  • svéprávnost.

Další informace se dozvíte na https://nabor.policie.cz/  

 Informace k fyzickým testům

Jednotlivé cviky a tabulka s body

Ukázkové video s cviky

vytisknout  e-mailem