Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Informace pro uchazeče

Ukázky z fyzických testů. 

Karlovarská policie přijímá nové policisty a policistky na základní útvary (pořádkové, dopravní a cizinecké policie) v rámci celého Karlovarského kraje. Hledáme ty, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě.

Služební příjem při nástupu, včetně všech příplatků, dosahuje čásky ke 25.720 Kč hrubého. Po ukončení Základní odborné přípravy (po 1 roce) služební příjem dosahuje částky přes 30.000 Kč hrubého.

Mezi benefity, které nabízíme, patří náborový příspěvek ve výši 110.000 Kč, 6 týdnů dovolené, kratší délka základní doby služby (37,5 hod/týden), možnost kariérního růstu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, příspěvek na dovolenou ve výši 13.000 Kč, po patnácti letech služby nárok na dvoutýdenní ozdravný pobyt a doživotní výsluhový příspěvek.

Hlavní podmínkou pro přijetí je úspěšné absolvování přijímacího řízení, které se skládá z osobnostní, fyzické a zdravotní způsobilosti.

Dalšími podmínkami přijetí jsou:
- věk min. 18 let,
- trestní bezúhonnost,
- české občanství,
- minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou,
- nebýt členem politických stran nebo hnutí,
- nevykonávat živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost a nebýt členem řídících nebo kontrolních orgánů právnických osob, které vykonávají podnikatelskou činnost,
- svéprávnost.

Více informací se dozvíš na https://nabor.policie.cz/

  

 Informace k fyzickým testům

Jednotlivé cviky a tabulka s body

Ukázkové video s cviky

vytisknout  e-mailem