Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Dvě dopravní nehody se zraněním

ZLÍNSKO: Po ránu se staly nepříjemné nehody. 

Zlínští dopravní policisté dnes ráno pracovali na vyšetřování dvou dopravních nehod. Jedna se stala ve Štípě na Zlínsku, druhá přímo v krajském městě. K oběma došlo mezi sedmou a osmou hodinou ráno.
Jako první vyjížděli dopravní policisté do Štípy, odkud nám bylo krátce před půl osmou nahlášeno, že zde došlo k vážné dopravní nehodě. Policisté zjistili, že se tady srazila osobní auta Citroen a Škoda Octavia. Osmatřicetiletá řidička Citroenu, která jela ve směru od Fryštáku na Hvozdnou, nedala přednost při vyjíždění z vedlejší cesty autu, které přijíždělo od Lukova na Zlín. Lehká zranění utrpěla spolujezdkyně z Citroenu. Škoda se při této nehodě vyšplhala na 120 tisíc korun.
Další nehoda se stala asi o třicet minut později, o pár stovek metrů dál, ve Zlíně. Peugeot, který odbočoval vlevo ve směru od Fryštáku na místní komunikaci, nedal přednost řidiči Octávie, který v danou chvíli projížděl křižovatkou v opačném směru. Osmapadesátiletý řidič – pravděpodobný viník nehody – utrpěl lehká zranění. Jinak se nikomu nic nestalo. Škoda na vozech se pohybuje kolem 80 tisíc korun.
 
16. září 2011, mjr. Ing. Jana Bartíková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nehoda ZlínNehoda Zlín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nehoda ŠtípaNehoda Štípa

vytisknout  e-mailem