Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Hrádečtí policisté šetří požár posedů

LIBERECKO - V neděli krátce před šestou hodinou večer došlo k požáru dvou mysliveckých kazatelen mezi obcemi Oldřichov na Hranicích a Uhelná. 

požár myslivecka kazatelna.png
V neděli 6. října 2019, kolem šesté hodině večer, přijal operační důstojník oznámení o požáru myslivecké kazatelny na okraji lesa mezi obcemi Oldřichov na Hranicích a Uhelná. Na místo okamžitě vyslal policejní hlídku z Obvodního oddělení v Hrádku nad Nisou.

Policisté na místě zjistili, že došlo k požáru dvou posedlů, kdy v jednom případě nezpůsobil požár díky včasnému zásahu oznamovatele na posedu žádnou škodu a ve druhém případě posed kompletně shořel. Předběžná škoda byla vyčíslena na částku 10 tisíc korun. Na místě zasahovali hasiči z Hrádku nad Nisou a dostavil se i vyšetřovatel Hasičckého záchranné sboru Libereckého kraje. Jako možnou příčinu požáru určil manipulaci s otevřeným ohněm.

Případem se nyní zabývají policisté z Hrádku nad Nisou, kteří v dané věci zahájili šetření pro podezření ze spáchání přečinu "poškození cizí věci". Na místě a v blízkém okolí ihned provedli šetření, avšak zatím bez kladného výsledku. Nyní prověřují získané poznatky k osobě možného pachatele.

V souvislosti s tím se obracíme s žádostí o spolupráci na veřejnost. Uvítáme jakékoliv informace od občanů k uvedenému požáru. Veškeré poznatky je možné policistům předávat na bezplatné tísňové lince 158 nebo přímo na policejní služebně v Hrádku nad Nisou. 
 

7. 10. 2019
por. Bc. Vladimíra Šrýtrová
koordinátorka prevence KŘP Libereckého kraje 

Odkazy do noveho okna

požár myslivecka kazatelna

požár myslivecka kazatelna 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem