Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Hledaný násilník

PRAHA VENKOV-JIH – Kriminalisté pátrají po hledaném muži, na kterého kolínský okresní soud vydal pro násilnou trestnou činnost, spáchanou před více jak pěti lety, příkaz k zatčení a k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. 

Jedná se o sedmačtyřicetiletého muže z Prahy - východ, který je zdánlivého stáří 40 až 45 let. Má štíhlou 175 až 185 cm vysokou postavu, hnědé oči, krátké prošedivělé hnědé a na temeni značně prořídlé vlasy.
Hledaný se v místě svého trvalého bydliště několik let nezdržuje, je nekontaktní. I přes veškerá provedená opatření a šetření se kriminalistům do současné doby nepodařilo o něm zjistit žádné nové informace, zejména k místu jeho pobytu nebo výskytu.
Z uvedených důvodů se touto formou kriminalisté obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc. Veškeré poznatky k hledanému přijme od občanů jakákoliv policejní služebna, případně je mohou telefonicky sdělit policistům na telefonních číslech: 974 882 476, 974 882 437, nebo prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.


por. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
6. prosince 2016

vytisknout  e-mailem