Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Hledáme účastníka dopravní události

Tábor – Kolize chodce a vozidla na Chýnovské ulici v Táboře. (Hlasová schránka 974 238 116) 

Táborští dopravní policisté žádají média a širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při objasnění následující události. V době okolo půl sedmé hodiny večerní soboty dne 11. listopadu 2017 došlo v Chýnovské ulici v Táboře, v prostoru přechodu pro chodce před křižovatkou s místní komunikací Kosova ulice (u benzinové čerpací stanice „W“), ke kolizi chodkyně a osobního vozidla, zřejmě tovární značky Škoda Octavia, tmavé barvy, které Chýnovskou ulicí projíždělo ve směru od Černých mostů k městské části Měšice.

Po kolizi řidič vozu zastavil, se ženou komunikoval a následně ji odvezl do jejího bydliště. K objektivnímu posouzení všech skutečností uvedené události žádáme uvedeného řidiče, aby se spojil s táborskými dopravními policisty a podal k události vysvětlení. Učinit tak může, nejlépe po telefonické domluvě na čísle 974 238 250 či 974 238 111, na služebně dopravních policistů v budově územního odboru PČR na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře.

Zároveň žádáme každého, kdo by mohl k totožnosti tohoto dosud neustanoveného řidiče, k přesnější identifikaci jeho vozidla, potažmo ke skutkovému ději uvedené události poskytnout jakékoliv další důvodné informace, aby tak učinil na výše uvedených kontaktech. Děkujeme.

por. Mgr. Miroslav Doubek   ta.pis@pcr.cz , krpc.pio@pcr.cz

14. listopadu 2017

vytisknout  e-mailem