Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihočeského kraje

Hledáme svědky události

Tábor – Lanový most přes Jordán – Kolize osobního a nákladního vozu. (Hlasová schránka 974 238 116) 

Obracíme se na média a potažmo širokou veřejnost o pomoc a spolupráci při šetření dopravní události, která se stala v úterý dne 19. prosince loňského roku v době krátce po čtvrté hodině odpolední na hlavním silničním tahu I/19 na obchvatu města Tábora, a to v prostoru lanového mostu přes vodní nádrž Jordán. Došlo zde ke kolizi dvou vozidel, a to osobního automobilu tovární značky Toyota Auris červené barvy a nákladního automobilu tovární značky Man bílé barvy, kdy oba vozy projížděly po uvedeném mostu ve směru od Písku.

Dle zjištěných informací procházeli v danou dobu po chodníku uvedeného mostu dva chodci. K objektivnímu posouzení všech skutečností vyzýváme tyto chodce, aby se spojili s policisty táborského dopravního inspektorátu a podali k události své svědectví. Učinit tak mohou, nejlépe po předchozí domluvě na telefonní lince 974 238 250 či 974 238 111, na jejich služebně v budově územního odboru PČR na Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře.

Stejně tak žádáme každého, kdo byl dalším svědkem uvedené kolize, případně by mohl k objasnění této události přispět jakoukoliv další důvodnou informací, aby tyto poznatky předal policistům na výše uvedených kontaktech. Děkujeme.

por. Mgr. Miroslav Doubek   ta.pis@pcr.cz , krpc.pio@pcr.cz

5. ledna 2018

vytisknout  e-mailem