Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Hledáme svědky poškození vozidel

UHERSKOHRADIŠŤSKO: Zatímco v kabině náklaďáku spal, někdo poničil přepravovaná auta. 

V noci z pondělí 13. července na úterý 14. července se na Uherskohradišťsku zaměřil neznámý pachatel na odstavený nákladní automobil značky Volvo a na návěsu značky Kässbohrer následně poničil nová přepravovaná osobní auta.

Řidič v pondělí navečer zaparkoval nákladní soupravu na odstavné ploše u silničního tahu I/50 v katastru obce Kunovice na 60,5 km ve směru na Uherský Brod. Ještě hodinu před půlnocí, když náklad kontroloval, bylo vše v pořádku. V úterý ráno krátce před půl šestou však zjistil, že tři vozidla na návěsu jsou poškozená. Zatímco spal, pachatel na vozech Mitsubishi Outlander, Mercedes Benz V300D a Mercedes Benz Vito propíchal pneumatiky a poškrábal karoserie. Tímto jednáním tak způsobil škodu bezmála třicet čtyři tisíc korun.

Případ nyní vyšetřují policisté z Obvodního oddělení v Uherském Hradišti. Pachatel se dopustil trestného činu poškození cizí věci, za což mu po dopadení hrozí až rok vězení.

V souvislosti s touto trestnou činností žádáme o pomoc také případné svědky, kteří si v uvedenou dobu u odstavené nákladní soupravy všimli čehokoliv podezřelého, pohybu osob nebo vozidel, aby zavolali uherskohradišťským policistům na telefonní číslo 974 678 651 nebo na bezplatnou linku Policie ČR 158.

15. července 2020, por. Mgr. Simona Kyšnerová

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem