Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství Zlk

Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje

Hledáme svědky nehody z neděle 30. srpna u Hotelu Saloon

ZLÍNSKO: Řidič srazil chodce a od nehody ujel.  

V neděli 3. srpna kolem 15.45 hodin srazil na přechodu pro chodce u Hotelu Saloon ve Zlíně neznámý řidič chodce pod vlivem alkoholu, který skončil s lehkým zraněním v nemocnici. Řidič po nehodě ujel, aniž by zastavil.

Dvaatřicetiletý chodec ze Zlína přecházel vozovku na přechodu pro chodce ve směru od Hotelu Saloon k ulici Fügnerovo nábřeží. V té chvíli přijížděla od Fryštáku Škoda Felicia modré až fialové vybledlé barvy řízená neznámým řidičem, která chodce srazila. Řidič od nehody ujel, aniž by zastavil, případně poskytl chodci první pomoc. Muž utrpěl lehké zranění. Dechovou zkouškou u něj policisté zjistili požití alkoholu, nadýchal 1,93 promile.

Žádáme svědky nehody, kteří se v neděli před čtvrtou hodinou odpoledne pohybovali v prostoru ulic Sokolská, Dlouhá, Fügnerovo nábřeží, Benešovo nábřeží či Tyršovo nábřeží a viděli, kterak modrá vybledlá Škoda Felicie srazila chodce na přechodu pro chodce u Hotelu Saloon, aby se ozvali na linku 158, případně na telefonní číslo Dopravního inspektorátu ve Zlíně 974 666 259.

Přechod pro chodce z pohledu řidiče.JPG

 

Přechod pro chodce z pohledu řidiče.JPG

2. září 2015, nprap. Monika Kozumplíková
 

vytisknout  e-mailem