Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Hledáme svědky nehody - střetu auta s chodcem

PŘÍBRAM - Dopravní policisté prošetřují střet osobního auta s mužem, který šel po přechodu pro chodce. Nehoda se stala v neděli na Sedlčansku, kolem druhé hodiny odpoledne. Přihlásí se nám svědci, kteří nehodu viděli? 

Příbramští dopravní policisté vyšetřují od 3. října 2021 dopravní nehodu - střet osobního vozu s chodcem - který se stal pět minut před druhou hodinou odpolední v Sedlčanech, v ulici Havlíčkova.

Podle všeho jel řidič osobním vozem VW Golf ulicí Havlíčkova, kdy za křižovatkou s ulicí U Kulturního domu ohrozil po přechodu jdoucího muže, který po střetu s vozem upadl na zem. Řidič Golfu okamžitě zastavil a snažil se spolu s dalšími nezúčastněnými osobami poskytnout zraněnému chodci první pomoc. Pomoc mu poskytovala i zdravotnická záchranná služba, která byla na místo přivolána. Muže pak po ošetření na místě transportoval do nemocnice ve Střešovicích záchranářský vrtulník.

Policisté nehodu stále prošetřují a o svědecké výpovědi žádají i osoby, které nehodu viděly a mohly by popsat nehodový děj. Informace k této nedělní nehodě, která se stala v Sedlčanech v odpoledních hodinách, lze policistům poskytnout na těchto telefonních číslech: 974 879 251, 974 879 503. Další možností je využití bezplatné tísňové linky 158.


mjr. Mgr. Vlasta Suchánková
oddělení tisku a prevence
KŘP Středočeského kraje
5. října 2021

vytisknout  e-mailem