Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Hledáme svědky nehody

TEPLICE - Řidič naboural a z místa ujel, jeho auto zachytily kamery. 

     Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli dopravní nehody, ke které došlo v blíže nezjištěné době dne 18. března 2020 nejpozději do 20:55 hodin v Teplicích, ul. Stanová před kruhovým objezdem ve směru k ul. Okružní. Neznámý řidič  naboural do dopravního značení umístěného před kruhovým objezdem  na středovém ostrůvku a z místa ujel, aniž by splnil zákonem stanovené povinnosti při účasti na nehodě.

     Policisté získali kamerový záznam, na kterém je zachyceno vozidlo v provedení kombi, podle stop zajištěných na místě nehody zřejmě šedé barvy, které do značky nabouralo. V době nehody projíždělo v protisměru (ve směru od kruhového objezdu k ul. E. Dvořákové) vozidlo bílé barvy, jehož řidič musel nehodu vidět, přivítáme tedy jak svědectví tohoto řidiče, tak i jiných svědků, kteří by mohli k nehodě, nebo podezřelému vozidlu sdělit bližší informace.

     Veškeré informace k uvedené dopravní nehodě lze sdělit telefonicky na Dopravní inspektorát Teplice na tel. č. 974 439 260, svědkům za pomoc předem děkujeme.

por. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

V Teplicích dne 25. 3. 2020

Odkazy do noveho okna

místo nehody

místo nehody 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem