Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Hledáme svědky nehod

TEPLICKO - Policisté vyšetřují další újezdy od nehod; Vloupání do vozidla; Pokus krádeže auta. 

Hledáme svědky nehod

     Žádáme občany o podání svědectví v souvislosti s dopravní nehodou, ke které mělo dojít 13. května 2020 v 8:30 hodin v Duchcově na křižovatce ulic Teplická a Družby. Nezjištěný řidič neustanoveného vozidla jedoucí z ulice Družby ve směru od ul. Tyršova nedal přednost vozidlu VW Passat, který jel po označené hlavní pozemní komunikaci ulice Teplická ve směru od Lahoště, následkem toho došlo ke střetu. Neznámý řidič po krátkém rozhovoru místo dopravní nehody opustil, aniž by splnil své zákonné povinnosti, podle dosud získaných poznatků měl neznámý muž řídit vozidlo Renault Twingo modré barvy.

      Od nehody ujel i řidič, který měl v době od 10:05 do 10:45 dne 13. května 2020 v Bílině na parkovací ploše OC Albert poškodit zaparkované vozidlo zn. Citroen.

     Hledáme také svědky dopravní nehody, ke které mělo dojít od 20:00 hodin dne 22. května do 4:00 hodin dne 23. května 2020 v Duchcově na parkovací ploše ul. Osecká před čerpací stanicí.  Neznámý řidič měl poškodit zaparkovaný automobil Opel Frontera a z místa odjet, aniž by učinil patřičná opatření, jež jsou v takovém případě ze zákona uložena.

     K další nehodě došlo v době od 18:05 do 18:15 hodin dne 24. května 2020 v Teplicích na parkovací ploše OC Olympia v řadě č. 17. Neznámý řidič měl nabourat do automobilu Škoda Superb stříbrné barvy a z místa nehody ujet. Veškeré poznatky k nehodám lze sdělit na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 5, telefon 974 439 260, nebo na bezplatnou linku 158.

Vloupání do vozidla

     Policisté pátrají po neznámém pachateli, který se v Teplicích vloupal do zaparkovaného auta. Zloděj rozbil okénko u dodávky a odcizil z ní ledvinku s doklady a finanční hotovostí. Poškozený přišel o dva tisíce, výše nákladů na opravu rozbitého okna je předmětem dalšího šetření. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro přečin krádeže, za který trestní zákoník stanoví až dvouletý trest odnětí svobody.

Pokus krádeže auta

     Z přečinu krádeže ve stadiu pokusu je podezřelý neznámý pachatel, který se v Teplicích pokusil ukrást auto. Zloděj vnikl do zaparkované Octavie a vylomil spínací skříňku, vozidlo v hodnotě sto tisíc korun se mu ale nastartovat nepodařilo. Pokud se podaří pachatele dopadnout, hrozí mu trestní stíhání a až pětiletý trest odnětí svobody.  

2. června 2020, por. Bc. Daniel Vítek

tiskový mluvčí

Oddělení tisku a prevence

tel. č. 974 439 207

email: krpulk.kr.pis.tp@pcr.cz

vytisknout  e-mailem