Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Hledáme svědky, kteří nám pomohou objasnit dvě nehody

BŘECLAVSKO: Dopravní policisté hledají svědky nehod, ke kterým došlo v Břeclavi, a to dne 17.05.2024 v lokalitě Jánský Dvůr a 22.05.2024 v ulici U Nemocnice. 

Dopravní policisté hledají svědky dvou nehod:

  1. Dne 17.05.2024 přibližně v čase od 06:00 do 13:30 došlo v lokalitě Jánský Dvůr v Břeclavi na parkovišti řeznictví Janůš k poškození levé přední části zaparkovaného vozidla Audi A4, a to dosud nezjištěným řidičem, který pravděpodobně špatně odhadnul boční odstup a narazil do zaparkovaného vozidla. Tento dosud neznámý řidič z místa nehody odjel, aniž by dopravní nehodu jakkoliv řešil. V této souvislosti žádáme i svědka, který je zachycen na fotografii, aby se nám ozval, neboť by mohl významně přispět k objasnění této dopravní nehody.
  2. Dne 22.05.2024 přibližně v čase 8:58 došlo v ulici U Nemocnice, Břeclav k dopravní nehodě, kdy při vyjíždění osobního vozidla Volkswagen Passat z parkovacího místa, došlo k pádu ženy, která tudy jela na elektrokoloběžce, a to ve směru od ulice třída 1. máje směrem k nemocnici. Policisté znají totožnost účastníků nehody, ale hledají svědky, kteří by jim pomohli objasnit příčiny této nehody.

Pokud jste některým z daných míst projížděli či procházeli a můžete nám poskytnout informace důležité k objasnění výše uvedených dopravních nehod, ozvěte se nám, prosím, na níže uvedené kontakty. Policisté také uvítají případné záznamy z palubních kamer vozidel, které zachycují děj dopravních nehod. Ozvat se můžete policistům z dopravního inspektorátu na tel. 602 469 135  nebo 974 632 260, popř. můžete využít i policejní tísňové linky 158.

Děkujeme Vám za spolupráci.


por. Ing. Bc. Miroslav Měchura, MBA, LL.M., 24. května 2024

Odkazy do noveho okna

DN_1_svedek

DN_1_svedek 

Detailní náhled

DN_2_kolobezka

DN_2_kolobezka 

Detailní náhled

DN_2_misto_nehody

DN_2_misto_nehody 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem