Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Středočeský kraj název

Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje

Hledáme svědky havárie motocyklu

PRAHA VENKOV-JIH – Dopravní policisté hledají svědky a prověřují okolnosti dopravní nehody motorkáře, ke které došlo v úterý letošního 25. dubna na silnici mezi obcemi Slapy a Třebenice. 

K dopravní nehodě se zraněním v katastru obce Štěchovice vyjížděli v úterý dvacet minut po patnácté hodině policisté ze skupiny dopravních nehod, při které dosud nezjištěný řidič motocyklu Suzuki GSX-R 600 na silnici č. III/1027, jedoucí ve směru jízdy od obce Slapy na Třebenice, nezvládl svůj stroj, vyjel vpravo mimo komunikaci na štěrkovou odstavnou plochu, kde následně s motocyklem havaroval na levý bok. Řidič z místa havárie odešel neznámo kam. Jeho sedmatřicetiletý spolujedoucí utrpěl zranění, které si vyžádalo ošetření v pražské nemocnici.
Dopravní policisté z územního odboru nyní prověřují všechny okolnosti této události. V rámci prováděného šetření zjistili informaci, že zraněného účastníka havárie z místa nehody odvezla do obce Štěchovice na autobusové nádraží neznámá osoba.
Z uvedených důvodů se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc a hledají případné svědky této dopravní nehody, kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k samotnému průběhu nehody a pomohli tak objasnit nejasné okolnosti této havárie. Zejména se snaží zjistit totožnost osoby, která zraněného převážela z místa havárie do Štěchovic. Svědci se jim mohou přihlásit na telefonních číslech 974 882 458, 974 882 451 nebo prostřednictvím bezplatné linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

por. Bc. Zdeněk Chalupa
tiskový mluvčí
P ČR Praha venkov-JIH
27. dubna 2017

Odkazy do noveho okna

Štěchovice - motocykl boční pohled

Štěchovice - motocykl boční pohled 

Detailní náhled

Štěchovice - místo havárie motocyklu

Štěchovice - místo havárie motocyklu 

Detailní náhled

Štěchovice - pohled na místo nehody foto č. 2

Štěchovice - pohled na místo nehody foto... 

Detailní náhled

Štěchovice - pohled na místo nehody foto č. 1

Štěchovice - pohled na místo nehody foto... 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem