Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Ústecký kraj název

Policie České republiky – KŘP Ústeckého kraje

Hledáme svědky dopravních nehod

TEPLICE – Dva řidiči nezodpovědně ujeli od nehody. 

K dopravní nehodě mělo dojít v době od pátku 5. června 2020 od 13:00 hod. do neděle 7. června 2020 do 12:00 hod. v Krupce, v ulici Karla Čapka u č. p. 242. Dosud nezjištěný řidič neznámého vozidla se zřejmě plně nevěnoval řízení a svou jízdou poškodil osobní automobil Ford zaparkovaný při pravém okraji. Došlo k  poškození levých zadních dveří a levého zadního blatníku, kde zůstaly po nehodě podélné rýhy v laku. Řidič z místa odjel, čímž nesplnil svou zákonem danou povinnost.
 

K další dopravní nehodě mělo dojít v sobotu 6. června 2020 v době od 7:30 do 12:00 hod. v Teplicích, v ulici Plynárenská u ZŠ. Dosud nezjištěný řidič neznámého vozidla se zřejmě plně nevěnoval řízení a svou jízdou poškodil vozidlo Škoda Octavia zaparkované při pravém okraji komunikace. V pravé přední části blatníku a nárazníku byly při nehodě způsobeny podélné rýhy v laku. Řidič z místa odjel, čímž nesplnil svou zákonem danou povinnost.
 

Veškeré poznatky k nehodám lze sdělit na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 5, telefon 974 439 260, nebo na bezplatnou linku 158.por. Šárka Poláčková
KŘP Ústeckého kraje
8. 6. 2020

vytisknout  e-mailem