Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Jihomoravský kraj název

Policie České republiky – KŘP Jihomoravského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody-AKTUALIZACE

BŘECLAVSKO: Sedmiletou dívku srazilo vozidlo. 

AKTUALIZACE: Chtěli bychom touto cestou poděkovat za informace, které nám občané na základě uveřeněné výzvy sdělili. Ze získaných poznatků se podařilo řidiče ztotožnit a celá událost zůstává nadále v šetření. por. Haraštová, 15. února 2017

Hustopeče - Policisté žádají o pomoc při šetření dopravní nehody, která se stala včera (13. února) ve tři hodiny odpoledne přímo v obci Hustopeče. Sedmiletá dívka šla spolu se svým bratrem směrem dolů z náměstí a vběhla na komunikaci, kde stála zaparkovaná dodávka. Z horní části náměstí projíždělo vozidlo, které uvedenou dodávku objíždělo, a v tu chvíli došlo ke střetu s chodkyní. Řidič sice na místě na chvíli zastavil, ale následně odjel neznámo kam. Dívka po nehodě utrpěla zranění.

Policisté uvítají jakoukoliv informaci, která by vedla k ustanovení vozidla či řidiče. Mělo se jednat o tmavší auto, které řídil muž snědé pleti. Na místě spolujezdkyně seděla pravděpodobně žena, která měla rezavé vlasy. V případě jakýchkoliv poznatků kontaktujte břeclavský dopravní inspektorát – tel. 974 632 255, mob. telefon 602 469 135 či bezplatnou linku 158. Za pomoc a ochotu předem děkujeme.

por. Mgr. Kamila Haraštová, 14. února 2017

vytisknout  e-mailem