Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

SMOLOV U BĚLÉ NAD RADBUZOU - Neznámý řidič narazil do zaparkovaného vozidla Škoda Superb a poškodil je. Z místa bez poskytnutí zákonné součinnosti ujel. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě došlo v blíže nezjištěné době od 12 hodin do 15 hodin dne 26. září 2021 v obci Smolov u Bělá nad Radbuzou před domem č. p. 44. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil zaparkované vozidlo tovární značky Škoda Superb. Bez poskytnutí zákonné součinnosti z místa dopravní nehody ujel. Neprokázal majiteli vozu svoji totožnost, nesdělil údaje o vozidle a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě. Škoda na vozidle Škoda Superb byla vyčíslena na 10 tisíc korun.   
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
27. září 2021

vytisknout  e-mailem