Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

SOKOLOVSKO – Volejte linku 158. 

Sokolovští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo dne 8. července 2018 v 16:32 hodin v Sokolově na křižovatce silnice 3. třídy č. 2099 ulice K. H. Borovského s účelovými komunikacemi vedoucími od zdejších obchodních domů.

Nezjištění řidič vyjížděl s nezjištěným vozidlem od obchodního domu na hlavní silnici, kdy odbočoval vlevo směrem k D6. V rozporu se svislou DZ P4 (Dej přednost v jízdě) nedal přednost v jízdě motocyklu Yamaha XVS, který jel po hlavní komunikaci ulice K. H. Borovského ve směru od centra města k D6. Řidič motocyklu ve snaze vyhnout se střetu s nezjištěným vozidlem brzdil a strhl řízení ve svém směru k pravému kraji, kdy motocykl při tomto spadl na pravý bok. Ke střetu motocyklu s nezjištěným vozidlem nedošlo. Nezjištěný řidič z místa nehody odjel, aniž by si splnil povinnosti účastníka dopravní nehody. Proto u něj nebylo možné vyloučit vliv alkoholu ani případnou technickou závadu na jeho vozidle. Vliv alkoholu u řidiče motocyklu policisté vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidiče motocyklu, který byl na místě ošetřen Zdravotnickou záchrannou službou.

Dopravní policisté žádají případné svědky, aby jakékoliv informace, které pomohou při vyšetřování dopravní nehody, volali na bezplatnou telefonní linku 158.

nprap. Kateřina Krejčí
13. 7. 2018

Odkazy do noveho okna

Místo dopravní nehody

Místo dopravní nehody 

Detailní náhled

Místo dopravní nehody

Místo dopravní nehody 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem