Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

STAŇKOV - Neznámý řidič poškodil zaparkované osobní vozidlo. Poté z místa dopravní nehody odjel, aniž by majitelce prokázal svoji totožnost, nesdělil údaje o vozidle a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo dne 14. září 2020 v blíže nezjištěné době od 07:30 hodin do 21:45 hodin ve Staňkově v ulici Wenigova na místní komunikaci před domem č. p. 216. Neznámý řidič nezjištěného vozidla poškodil zaparkované osobní vozidlo tovární značky Volkswagen. Poté z místa dopravní nehody odjel, aniž by majitelce prokázal svoji totožnost, nesdělil údaje o vozidle a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě. Škoda na vozidle Volkswagen byla vyčíslena na 20 tisíc korun.
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo na číslo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
15. září 2020

vytisknout  e-mailem