Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

PLZEŇ - VENKOV - 20. února 2020 došlo u obce Měcholupy na jižním Plzeňsku k dopravní nehodě. Řidič nákladního vozidla se nevěnoval řízení a narazil do před ním stojícího vozidla. 

Dopravní policisté provádí šetření ve věci dopravní nehody, ke které došlo dne 20. února 2020 krátce před půl čtvrtou hodinou odpoledne, kdy řidič nákladního vozidla značky FIAT DUCATO jel po silnici číslo I/20 a to ze směru od obce Měcholupy směrem na obec Chocenice. Asi 50 m za odpočívkou Měcholupy, v pomalu jedoucí koloně, se plně nevěnoval řízení a přední částí svého vozidla narazil do zadní části vozidla značky FIAT DUCATO MAXI, které v tu chvíli zastavilo. Dle vyjádření řidiče nákladního vozidla Fiat Ducato vozidlo, do kterého narazil, vlivem nárazu narazilo do před ním stojícího vozidla. Po rozjetí kolony vozidla před ním pokračovala dále na obec Chocenice a na místě dopravní nehody nezůstala.

Dopravní policisté žádají případné svědky události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, Dopravní inspektorát Plzeň - venkov, Anglické nábřeží 7 Plzeň, nebo telefonicky na č.: 974 326 251 nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním nehody.

nprap. Michaela Raindlová
25. února 2020

vytisknout  e-mailem