Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

DOMAŽLICE - Během chvíle, kdy muž nakupoval, mu na parkovišti někdo naboural jeho vozidlo. Neznámý řidič od nehody ujel. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě došlo dne 7. června 2019 v době od 09:15 hodin do 09:38 hodin v Domažlicích v ulici Pivovarská na parkovišti u obchodního domu Kaufland. Dosud neznámý řidič s nezjištěným vozidlem naboural zaparkovaný osobní automobil tovární značky Ford. Po střetu nezastavil na místě dopravní nehody, nespolupracoval při zjišťování skutkového stavu, nesepsal s majitelem poškozeného vozidla společný záznam o dopravní nehodě a z místa dopravní nehody ujel.
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
11. června 2019

vytisknout  e-mailem