Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Karlovarský kraj název

Policie České republiky – KŘP Karlovarského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

SOKOLOVSKO – Volejte na linku 158. 

Sokolovští dopravní policisté pátrají po svědcích dopravní nehody, ke které došlo dne 3. prosince 2017 krátce po 14. hodině v Sokolově v Jiřího z Poděbrad před domem č. p. 838.

Nezjištěný řidič měl řídit nezjištěné vozidlo ve směru od ulice Spartakiádní k ulici Jeronýmova. Při tomto z nezjištěných příčin vjel na chodník, kde došlo k nárazu přední části vozidla do sloupku svislé dopravní značky B28 - Zákaz zastavení, čímž došlo k jejímu uražení ze základu. Poté nezjištěný řidič z místa dopravní nehody odjel, aniž by splnil povinnosti účastníka po dopravní nehodě. Z tohoto důvodu u něj nelze vyloučit vliv alkoholu v době dopravní nehody či případnou technickou závadu na jeho vozidle. Ke zranění osob nedošlo. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na svislé dopravní značce B28 - Zákaz zastavení.

Dopravní policisté žádají případné svědky, aby jakékoliv informace, které pomohou při vyšetřování dopravní nehody a při ustanovení nezjištěného řidiče a jeho vozidla, volali na bezplatnou telefonní linku 158.

nprap. Kateřina Krejčí
7. 12. 2017

Odkazy do noveho okna

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

Místo DN

Místo DN 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem