Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Královéhradecký  kraj název

Policie České republiky – KŘP Královéhradeckého kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

HRADECKO – střet cyklistů na cyklostezce Hradec Králové – Kuks.  

Policisté Dopravního inspektorátu Územního odboru Hradec Králové šetří dopravní nehodu dvou cyklistů. K nehodě mělo dojít na cyklostezce z Kuksu do Hradce Králové, v místech za kamenným mostem přes řeku Labe poblíž ulice Pobřežní na Pláckách, kolem 17. hodiny dne 17. července 2013. K nehodě zřejmě došlo tak, že cyklisté jedoucí v opačných směrech se čelně střetli.

Cyklista, který se v dané době střetl s ženou, která jela s mužem a dvěma dětmi se dle zjištěných informací pohyboval na sportovním jízdním kole červenobílé barvy, byl menší sportovní, svalnaté postavy cca 165 cm vysoký, ve věku 50 – 60 let, šedých vlasů.

Tímto žádáme svědky nehody a především druhého cyklistu, který měl účast na dopravní nehodě, aby kontaktoval Policii České republiky na bezplatné telefonní lince 158. Svědectví je důležité k řádnému objasnění věci a zjištění skutkového děje nehody.

Rovněž žádáme širokou veřejnost o to, pokud jim popis staršího muže něco říká, nebo se od někoho o důležitých informacích týkajících se nehody doslechli o sdělení poznatků.

nprap. Jan Čížkovský
23. července 2013, 15:15
 

vytisknout  e-mailem