Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Krajské ředitelství policie Lbk

Policie České republiky – KŘP Libereckého kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

JABLONEC NAD NISOU – Dopravní policisté vyšetřují dopravní nehodu, ke které došlo na křižovatce ulic Ladova a Švabinského v Jablonci nad Nisou. 

Obracíme se na veřejnost v souvislosti s vyšetřování dopravní nehody, k níž došlo v úterý 5. října, krátce před 17. hodinou, na křižovatce ulici Ladova a Švabinského v Jablonci nad Nisou. K dopravní nehodě dvou osobních automobilů došlo ve chvíli, kdy řidič osobního vozu Škoda Superb dával přednost v jízdě vozidlům přijíždějícím po hlavní komunikaci. Z jeho levé strany přijela zřejmě bílá dodávka značky Peugeot Boxer, jejíž řidič odbočoval do ulice Švabinského, avšak s ohledem na délku svého vozidla a šíři komunikace nebyl schopen do této ulice zajet. Řidič Superbu tak zřejmě najel k hranici křižovatky právě ve chvíli, kdy dodávku již objíždělo další vozidlo a to Renault Mégane Scenic. Došlo ke střetu obou těchto automobilů, neboť řidič Renaultu již nestihl zareagovat na nastalou situaci.

V této souvislosti se obracíme na svědky, kteří spatřili nehodový děj, a zároveň také žádáme řidiče, kteří místem v uvedené době projížděli, a v jejichž vozidlech bylo spuštěné palubní záznamové zařízení, aby se nám ozvali prostřednictvím linky 158, na tel. čísle 974 474 254 nebo přímo na služebně Dopravního inspektorátu v Jablonci nad Nisou. Veškeré informace k okolnostem a příčinám vzniku nehodového děje nám mohou výrazným způsobem dopomoci k jejich objasnění.
Děkujeme za spolupráci.

14. října 2021
por. Bc. Vojtěch Robovský
Oddělení tisku a prevence
Liberec

vytisknout  e-mailem