Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Plzeňský kraj název

Policie České republiky – KŘP Plzeňského kraje

Hledáme svědky dopravní nehody

KDYNĚ, DOMAŽLICE - Neznámí řidiči nabourali do zaparkovaných vozidel. Jejich majitelům neposkytli zákonnou součinnost a ujeli. Pátráme po nich. 

     Domažličtí dopravní policisté se obracejí na veřejnost a hledají svědky dopravní nehody. Svědci by svými informacemi mohli pomoci objasnit průběh a příčinu této dopravní nehody a také totožnost neznámého řidiče. K dopravní nehodě došlo v blíže nezjištěné době od 19:40 hodin dne 9. září 2021 do 8 hodin dne 10. září 2021 v obci Kdyně na náměstí v prostoru velkého parkoviště před budovou městského úřadu. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem poškodil vozidlo tovární značky Škoda Rapid, které na místě zaparkovala jeho majitelka. Bez poskytnutí zákonné součinnosti z místa dopravní nehody ujel. Neprokázal svoji totožnost, nesdělil údaje o vozidle a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě. Škoda na vozidle Škoda Rapid byla vyčíslena na 3 tisíce korun.  
     K další dopravní nehodě došlo dne 17. září 2021 v blíže nezjištěné době od 13:30 hodin do 15 hodin v Domažlicích v ulici Kozinova před domem č. p. 235. Neznámý řidič s nezjištěným vozidlem zřejmě při otáčení či couvání poškodil vozidlo tovární značky Renault Scenic, které na místě zaparkovala jeho majitelka. Bez poskytnutí zákonné součinnosti z místa dopravní nehody ujel. Neprokázal svoji totožnost, nesdělil údaje o vozidle a nesepsal společný záznam o dopravní nehodě. Škoda na vozidle Renault Scenic byla vyčíslena na 10 tisíc korun.   
     Svědci, kteří by mohli poskytnout informace k výše uvedené dopravní nehodě, se mohou přihlásit osobně na Dopravním inspektorátu v Domažlicích, nebo zatelefonovat na číslo 974 331 255 nebo 974 331 259, případně na bezplatnou tísňovou linku 158.

por. Mgr. Dagmar Brožová
23. září 2021

vytisknout  e-mailem